Výsledky

Proč je tento program označován jako jediný účinný Purifikační (očistný) program? Jedním slovem: výsledky. Více než 250 000 lidí využilo tento program, aby mohli myslet jasněji a zlepšit svůj život.

Všichni tito lidé si nyní díky Purifikačnímu programu žijí mnohem lepší život. Zveme vás, abyste si přečetli následující osobní "výhry" a objevili, co program dennodenně dělá pro lidi jako jste i vy.

“CÍTÍM SE LEHČÍ, EMOCIONÁLNĚ, FYZICKY I DUCHOVNĚ”

“Dospíval jsem v polovině sedmdesátých let a kromě toho kým jsem byl na střední škole, vzal jsem si více než svůj podíl v experimentování s drogami. Od tří let jsem měl astma a nedokážu ani spočítat, kolik lahví inhalátorů jsem spotřeboval. Pak jsem se dostal na antidepresiva a myslel jsem si, že toto bude můj život. Navštívil jsem lékaře, který mi nařídil vysadit tyto léky, a dostal jsem se na Purifikační program. Přibližně po dvou týdnech na něm vycházel ze mě chemický pach. Byl to tentýž druh chemického pachu jako z inhalátorů, které jsem měl. Cítil jsem, jak jsem se zbavoval nahromadění, té masy drog a toxinů, které byly v mém organismu a cítil jsem se lehčí – emočně, tělesně, duchovně – cítil jsem se, jako kdyby mě někdo otevřel a byl jsem svěží a čistý uvnitř. Je to skutečně fenomenální pocit.” – T. M.


“…MOJE SMYSLY JSOU OPĚT OSTRÉ A JASNÉ.”

“Když jsem z těla vyplavil nahromaděné zbytky léků, které jsem dostal po mém infarktu, ještě více jsem si uvědomil, jak mě účinky těchto léků brzdily. Pociťoval jsem, jak se postupně účinky těchto léků ztrácejí, a já se stávám více a více stabilní a pocit pohody a svobody mě postupně obklopil. Cítil jsem se, jako kdyby se nějaký mrak, jehož jsem si ani pořádně nebyl vědom, zvedl a mé smysly jsou znovu jasné a čisté.” – J. B.


“CÍTÍM SE TAK ŽIVĚ!”

“Před Purifikačním programem jsem často pociťoval, že nemám dost energie na dělání věcí, které jsem měl rád. Dnes jsem plný vitální energie, která ze mě září! Můj zrak se vyjasnil, jako kdyby někdo strhl fólii z mých očí. Barvy jsou mnohem čistší a vše vypadá ostřejší. Moje plíce se cítí silnější než kdykoliv předtím. Když jsem se potil v sauně, cítil jsem pach léků na astma (které jsem bral roky), jako ze mě vycházejí. Cítím se zdravější, jak již dlouhá léta ne. Cítím se osvobozen od let léků. Cítím se tak živě! Purifikační program je nejlepší věc, kterou jsem kdy udělal!” – T. M.


“NEMÁM VÍCE PROBLÉMY S KOMUNIKACI”

“Purifikační program byl super. Stále na něj vzpomínám. Po programu jsem byl nový člověk, tělem, myslí i osobnostně. Před programem mě toxiny a drogy v mém těle zpomalovaly, cítil jsem se otupěle, moje myšlenky byly zamlžené. Měl jsem problémy s komunikací. Když jsem dokončil program, lidé mi říkali, že vypadám 10x lépe a já jsem pociťoval, že to tak opravdu je. Mé tělo bylo jako proud odčerpávající všechny usazeniny. Cítil jsem se tak skvěle, že každému doporučuji, aby si Purifikační program udělal.” – J.S.


“PURIFIKAČNÍ PROGRAM MI ZACHRÁNIL ŽIVOT!”

“Purifikační program mi zachránil život! Nebyl jsem si absolutně vědom negativních účinků drog, léků a toxinů na moje fyzické a mentální bytí. Cítil jsem, že kvůli všem těm věcem jsem si totálně zruinoval můj potenciál, protože když jsem byl mladý, začal jsem užívat různé drogy a léky a litoval jsem čas, který jsem takto promarnil. Kromě jiných výhod z Purifikačního programu mé smysly již nejsou limitovány minulými chybami a vnímání mého skutečného potenciálu je nyní nekonečné.” – M.E.


“MŮŽU MYSLET MNOHEM JASNĚJI”

“Odkdy jsem skončil Purifikační program, cítím se jako jiný člověk. Nyní mám mnohem více energie pro věci, které skutečně chci dělat. Príde mi omnoho ľahšie sústrediť sa a mentálne dokážem zostať dlhšie v danom smere. Taktiež dokážem omnoho jasnejšie myslieť a som schopný ľahko riešiť problémy. Teraz som schopný vidieť situácie jasnejšie, čo mi umožňuje nachádzať riešenia omnoho jednoduchšie.” – E.E.


“MOJE SMYSLY JSOU OSTŘEJŠÍ”

“Během toho jak jsem byl na programu se mi stalo, že jsem se cítil jako bych byl úplně zfetovaný, jako kdybych právě kouřil marihuanu. Věděl jsem, že dostávám pryč z těla marihuanu, protože jsem byl buď totálně otupělý nebo naopak potrhlého. Dostal jsem z těla pryč kokain a byl jsem skutečně nervózní a začal jsem hodně mluvit. Jednou jsem užil LSD a cítil jsem tu kovovou, hnusnou chuť v ústech. Říkal jsem si, dobře, dej to ven, dej to ven, nechci, aby se to už někdy vrátilo! Odkdy jsem skončil, mé vjemy jsou lepší, způsob, jakým smýšlím o věcech je jasnější, můj zrak je ostřejší a čistší, já jsem šťastnější. Nejsem nervózní. Jsem prostě sám sebou a necítí se jako kus dřeva, ale cítím se jako živý člověk a jsem extrovertovaný a mám radost ze života.” -K.K.

“PO KAŽDÉM DNI JSEM SE CÍTIL JASNĚJŠÍ, POKOJNĚJŠÍ A STABILNĚJŠÍ…”

“Purifikační program byl přesně to, co jsem potřeboval. Dlouhou dobu jsem se cítil, jako kdybych kráčel v mlze. Cítil jsem se špatně tělesně a nevěděl jsem proč. Na druhý den jsem si uvědomil, že to byly všechno drogy v mém těle po mnoho mnoho let. Po každém dni jsem se cítil bystřejší, čistší, klidnější a stabilnější jako bytost. Zvládl jsem to, že jsem nebyl schopen studovat (něco, o co jsem se snažil roky) a najednou jsem ukončil svůj kurz a přečetl čtyři knihy za pár dní (deset let jsem nečetl žádnou knihu pro zábavu). To nejlepší je, že jsem schopen rozumět a takto jsem se cítil poprvé po dlouhé době. Tento krok mě absolutně změnil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“TERAZ S TÝM VŠETKÝM BORDELOM ODSTRÁNENÝM UŽ SCHODY NIE SÚ PROBLÉM!”

“Prošel jsem cestu od stavu, kdy jsem doslova musel nonstop táhnout své tělo s sebou do bodu, kdy mé tělo zcela snadno bezstarostně ovládám a mám ještě energii navíc. Toto je zásadní změna pro mě. Mé tělo když jsem začal Purifikační program bylo tak zanesené toxiny atd., Že když jsem šel nahoru po schodech do svého bytu, byl jsem unavený a oběma rukama, dokud jsem se dostal nahoru. Nyní se vším tím bordelu pryč již schody nejsou problémem!” J.G.


“ÚPLNÁ DETOXIKACE”

“Strávil jsem čtyři roky války v ponorce. Byla to starší verze, která šla na naftu. Žil jsem v tom palivu během těch čtyř let a dokonce i když jsem se osprchoval, stále jsem se páchl po naftovém palivu. Později jsem absolvoval Purifikační program a výsledky byly úžasné Měl jsem kompletní detoxikaci. Když jsem viděl, jak vyšly ty chemikálie ven, byl jsem naprosto šokován, že zůstaly v mém těle celý ten čas. Jednoduše to všechno vyšlo ven z mého těla – všechny ty oleje, výpary – pryč.” – T.O.


…BYLA TO ÚLEVA DOSTAT TO VON Z MÉHO TĚLA!”

“Seděl jsem si tam, potil se vydatně a najednou jsem ucítil silný zápach odněkud. Nakonec jsem si uvědomil, že to jde z mého těla, vycházeje z mých pórů! Byl to silný zápach terpentýnu. Neměl jsem slov, ale byla to úleva dostat to pryč z mého těla!” – V.R.


“MŮŽU MYSLET MNOHEM JASNĚJI“

“Odkdy jsem skončil Purifikační program, cítím se jako jiný člověk. Nyní mám mnohem více energie pro věci, které skutečně chci dělat. Přijde mi mnohem snadnější koncentrovat se a mentálně dokážu zůstat déle v daném směru. Také dokážu mnohem jasněji myslet a jsem schopen snadno řešit problémy. Nyní jsem schopen vidět situace jasněji, což mi umožňuje nacházet řešení mnohem snadněji.” – E.E.


“…MÉ SMYSLY JSOU OPĚT OSTRÉ A ČISTÉ”

“Když jsem vyplavil nahromaděné zbytky léků, které jsem dostal po mém infarktu, jsem si ještě více uvědomil, jak mě účinky těchto léků brzdily. Pociťoval jsem, jak se postupně účinky těchto léků ztrácejí, a já se stávám více a více stabilnější a pocit pohody a svobody mě postupně obklopili. Cítil jsem se, jako kdyby se nějaký mrak, jehož jsem si ani pořádně nebyl vědom, zvedl a mé smysly jsou znovu ostré a čisté.” – J. B.


“MOJE VJEMY JSOU NA TOM LÉPE”

„Zatímco jsem byl na programu, cítil jsem se úplně zfetovaný, jako kdybych právě kouřil trávu. Věděl jsem, že dostávám pryč marihuanu, protože jsem byl buď opravdu letargický nebo potrhlého. Dostal jsem pryč kokain a byl jsem skutečně nervózní a začal jsem hodně mluvit. Jednou jsem užil LSD a cítil jsem tu kovovou, hnusnou chuť v mých ústech. Říkal jsem si, dobře, dej to ven, dej to ven, nechci, aby se to už někdy vrátilo! Odkdy jsem skončil, mé vjemy jsou lepší, způsob, jakým smýšlím o věcech, je čistší, můj zrak je ostřejší a čistší, já jsem šťastnější. Nejsem nervózní. Jsem prostě sám sebou a necítí se jako kus dřeva, ale cítím se jako živý člověk a jsem extrovertovaný a mám radost ze života.” – K.K.

“MOHU MÍT KONVERZACI S LIDMI A LEN SEDĚT A POSLOUCHAT”

“Hodně jsem pil. Právě jsem promoval a stále jsem byl v mém párty módu. Byl jsem tak nějak zmatený v životě a měl jsem problémy jasně dělat rozhodnutí. Byl jsem úzkostlivý, rozzlobený, nepřátelský a frustrovaný a chodil jsem nahoru-dolů, opravdu náladový. Když jsem prošel Purifikačním programem, začal jsem si všímat, že moje nálada se začala ustalovat a na konci programu jsem byl velmi klidný.

Dokázal jsem konverzovat s lidmi a jen sedět a poslouchat. Dostal jsem pryč drogy, které jsem užil, z mnoha událostí. Stal jsem se touto bystrou osobou a každý jeden smysl se zvýšil – barvy vypadali živější a dokázal jsem cítit pachy věcí lépe. Byl jsem více naladěn na zvuky. Udělal jsem spoustu úžasných věcí, ale tato byla zdaleka ta nejúžasnější věc, kterou věc, kterou jsem kdy podstoupil, protože změnila můj celý život!” – T.F.


“PO KAŽDÉM DNI JSEM SE CÍTIL JASNĚJŠÍ, KLIDNĚJŠÍ A STABILNĚJŠÍ”

“Purifikační program byl přesně to, co jsem potřeboval. Dlouhou dobu jsem se cítil, jako kdybych kráčel v mlze. Cítil jsem se špatně tělesně a nevěděl jsem proč. Na druhý den jsem si uvědomil, že to byly všechno drogy v mém těle po mnoho mnoho let. Po každém dni jsem se cítil bystřejší, čistší, klidnější a stabilnější jako bytost. Zvládl jsem to, že jsem nebyl schopen studovat (něco, o co jsem se snažil roky) a najednou jsem ukončil svůj kurz a přečetl čtyři knihy za pár dní (deset let jsem nečetl žádnou knihu pro zábavu). To nejlepší je, že jsem schopen rozumět a takto jsem se cítil poprvé po dlouhé době. Tento krok mě absolutně změnil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“PODÍVAL JSEM SE NAHORU A BUM, BYLO TO PRYČ.”

“Můj největší úspěch z Purifikačního programu přišel když jsem odbourával účinky antidepresiv. Věděl jsem, že to je to, protože jsem pociťoval osamělost a odpojení. Pak jsem se jednu noc podíval nahoru a bum, bylo to pryč. Myslím úplně pryč.

Když jsem řídil domů, cítil jsem se jako úplně nový člověk. Nepociťoval jsem už víc jako bych se musel štverhat přes zeď zoufalství provázenou mými problémy. Nyní mohu přímo se světem a situacemi řešit problémy bez nějakých bariér. Môj život je teraz neuveriteľný a som maximálne vďačný tomuto programu za to.” – T.E

“…MOJE SMYSLY JSOU OPĚT OSTRÉ A JASNÉ.”

“Keď som vyplavil nahromadené zvyšky liekov, ktoré som dostal po mojom infarkte, som si ešte viac uvedomil, ako ma účinky týchto liekov brzdili. Pociťoval som, ako sa postupne účinky týchto liekov strácajú, a ja sa stávam viac a viac stabilnejší a pocit pohody a slobody ma postupne obklopili. Cítil som sa, ako keby sa nejaký mrak, ktorého som si ani poriadne nebol vedomý, zdvihol a moje zmysly sú znovu ostré a čisté.” – J. B.


“MŮŽU MYSLET MNOHEM JASNĚJI”

“Odkdy jsem skončil Purifikační program, cítím se jako jiný člověk. Nyní mám mnohem více energie pro věci, které skutečně chci dělat. Přijde mi mnohem snadnější koncentrovat se a mentálně dokážu zůstat déle v daném směru. Také dokážu mnohem jasněji myslet a jsem schopen snadno řešit problémy. Nyní jsem schopen vidět situace jasněji, což mi umožňuje nacházet řešení mnohem snadněji.” – E.E.


“PO KAŽDÉM DNI JSEM SE CÍTIL JASNĚJŠÍ, POKOJNĚJŠÍ A STABILNĚJŠÍ…”

“Purifikační program byl přesně to, co jsem potřeboval. Dlouhou dobu jsem se cítil, jako kdybych kráčel v mlze. Cítil jsem se špatně tělesně a nevěděl jsem proč. Na druhý den jsem si uvědomil, že to byly všechno drogy v mém těle po mnoho mnoho let. Po každém dni jsem se cítil bystřejší, čistší, klidnější a stabilnější jako bytost. Zvládl jsem to, že jsem nebyl schopen studovat (něco, o co jsem se snažil roky) a najednou jsem ukončil svůj kurz a přečetl čtyři knihy za pár dní (deset let jsem nečetl žádnou knihu pro zábavu). To nejlepší je, že jsem schopen rozumět a takto jsem se cítil poprvé po dlouhé době. Tento krok mě absolutně změnil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“MOHU MÍT KONVERZACI S LIDMI A LEN SEDĚT A POSLOUCHAT”

“Hodně jsem pil. Právě jsem promoval a stále jsem byl v mém párty módu. Byl jsem tak nějak zmatený v životě a měl jsem problémy jasně dělat rozhodnutí. Byl jsem úzkostlivý, rozzlobený, nepřátelský a frustrovaný a chodil jsem nahoru-dolů, opravdu náladový. Když jsem prošel Purifikačním programem, začal jsem si všímat, že moje nálada se začala ustalovat a na konci programu jsem byl velmi klidný.

Dokázal jsem konverzovat s lidmi a jen sedět a poslouchat. Dostal jsem pryč drogy, které jsem užil, z mnoha událostí. Stal jsem se touto bystrou osobou a každý jeden smysl se zvýšil – barvy vypadali živější a dokázal jsem cítit pachy věcí lépe. Byl jsem více naladěn na zvuky. Udělal jsem spoustu úžasných věcí, ale tato byla zdaleka ta nejúžasnější věc, kterou věc, kterou jsem kdy podstoupil, protože změnila můj celý život!” – T.F.


“NEMÁM VÍCE PROBLÉMY S KOMUNIKACI”

“Purifikační program byl super. Vzpomínám na něj. Po programu jsem byl nový člověk, tělem, myslí i osobnostně. Před programem mě toxiny a drogy v mém těle zpomalovaly, cítil jsem se otupěle, moje myšlenky byly zamlžené. Měl jsem problémy s komunikací. Když jsem dokončil program, lidé mi říkali, že vypadám 10x jasnější a já jsem pociťoval, jaké to opravdu je. Mé tělo bylo jako proud odčerpávající všechny usazeniny. Cítil jsem se tak skvěle, že každému doporučuji, aby si Purifikační program udělal.” – J.S.


“PODÍVAL JSEM SE NAHORU A BUM, BYLO TO PRYČ.”

“Můj největší úspěch z Purifikačního programu přišel když jsem odbourával účinky antidepresiv. Věděl jsem, že to je to, protože jsem pociťoval osamělost a odpojení. Pak jsem se jednu noc podíval nahoru a bum, bylo to pryč. Myslím úplně pryč.

Když jsem řídil domů, cítil jsem se jako úplně nový člověk. Nepociťoval jsem už víc jako bych se musel štverhat přes zeď zoufalství provázenou mými problémy. Nyní mohu přímo se světem a situacemi řešit problémy bez nějakých bariér. Môj život je teraz neuveriteľný a som maximálne vďačný tomuto programu za to.” – T.E


“MOJE VJEMY JSOU NA TOM LÉPE”

“Zatímco jsem byl na programu, cítil jsem se úplně zfetovaný, jako kdybych právě kouřil trávu. Věděl jsem, že dostávám pryč marihuanu, protože jsem byl buď opravdu letargický nebo potrhlého. Dostal jsem pryč kokain a byl jsem skutečně nervózní a začal jsem hodně mluvit. Jednou jsem užil LSD a cítil jsem tu kovovou, hnusnou chuť v mých ústech. Říkal jsem si, dobře, dej to ven, dej to ven, nechci, aby se to už někdy vrátilo! Odkdy jsem skončil, mé vjemy jsou lepší, způsob, jakým smýšlím o věcech, je čistší, můj zrak je ostřejší a čistší, já jsem šťastnější. Nejsem nervózní. Jsem prostě sám sebou a necítí se jako kus dřeva, ale cítím se jako živý člověk a jsem extrovertovaný a mám radost ze života.” – K.K.


“BYSTŘEJŠÍ, ČISTŠÍ A STABILNĚJŠÍ”

“Purifikační program byl přesně to, co jsem potřeboval. Dlouhou dobu jsem se cítil, jako kdybych kráčel v mlze. Cítil jsem se špatně tělesně a nevěděl jsem proč. Na druhý den jsem si uvědomil, že to byly všechno drogy v mém těle po mnoho mnoho let. Po každém dni jsem se cítil bystřejší, čistší, klidnější a stabilnější jako bytost. Zvládl jsem to, že jsem nebyl schopen studovat (něco, o co jsem se snažil roky) a najednou jsem ukončil svůj kurz a přečetl čtyři knihy za pár dní (deset let jsem nečetl žádnou knihu pro zábavu). To nejlepší je, že jsem schopen rozumět a takto jsem se cítil poprvé po dlouhé době. Tento krok mě absolutně změnil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“BYL JSEM SCHOPEN PŘEMÝŠLET A KONCENTROVAT SE”

“Zbytky toxinů mě udržovali ve stavu ‚hlouposti‘ a kvůli mým problémům s čtením byla moje koncentrace ovlivněna natolik, že jsem se nemohl učit. Když jsem dokončil Purifikační program, uvědomil jsem si, že jsem nikdy vlastně tuto věc zvanou dyslexii neměl. Byl jsem schopen přemýšlet a koncentrovat se.” – D.M.C.