vydavatelstvo purif

Bridge Publications

Purif vydavatelstvo

Prostory digitálního tisku Bridge Publications

Vydavatelství Bridge Publications, Inc. bylo založeno v roce 1981 v Los Angeles, California. Vydává díla mezinárodně best-selling autora L. Ron Hubbarda. Publikuje díla pro regiony spadající pod Severní a Jižní Ameriku, Afriku, Asii, Austrálii, Nový Zéland a Oceánii. Sesterská organizace je New Era Publications ApS v Kodani v Dánsku, která publikuje díla pana Hubbarda pro Evropu, Velkou Británii, CIS, Indii a Střední Východ.

 

HISTORIE BRIDGE PUBLICATIONS, INC.

Historie Bridge Publications se ve skutečnosti datuje k vydání nejvýznamnějšího díla pana Hubbarda a sice knihy Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví. Aby pokryl rostoucí poptávku po jeho dílech ve Spojených státech, první organizace výlučně věnována publikování díl pana Hubbarda byla založena v roce 1951 ve Wichite, USA. Bylo to místo, kde autor pracoval na dalším výzkumu, psal knihy a práce odhalující jeho objevy a dodával přednášky pro komunitu Dianetika z celé země.

CELOSVETOVÁ EXPANZE

Purif materialy

Začínajúc surovým materiálom, Bridge Publications vyrába kompaktné dPočínaje surovým materiálem, Bridge Publications vyrábí kompaktní disky v množství až 925 000 CD nosičů díl L. Ron Hubbarda o Dianetiky a Scientologii týdně.

Následující rok přestěhoval pan Hubbard svůj úřad do Phoenixu v Arizoně a následovalo další publikování, vydávání knih a dalších dokumentů, tak jako jeho výzkum postupoval. S expandující Dianetikou a Scientologii celosvětově, publikace se začaly distribuovat dále z Londýna a Philadelphie. Krátce na to vzniklo v roce 1955 ve státě Maryland (Silver Spring) Distribuční centrum. Bylo blízko Zakládajíci Scientologické Církve ve Washingtonu, kde L. Ron Hubbard působil jako Výkonný ředitel. Jeho knihy a přednášky byly distribuovány skrz pět kontinentů.

Aby se ještě zefektivnila distribuácia tak v roce 1971 bylo založeno Publications Organization United States v Los Angeles. Po dalším růstu v průběhu pěti let se všechny její operace přesunuly do Hollywood-u. Následně, aby byl pokryt dosah a účel, byla v roce 1981 organizace přebudována na Bridge Publications, Inc.

DIGITÁLNÍ ÉRA

V roce 1988 pokračovala expanze Bridge Publications dále. Přemístili se blízko Fountain Avenue (kde administrativní prostory přetrvaly do roku 2009). V 1991 se výrobní a distribuční divize přesunuly do Bandini Boulevard v Commerce, Californii. Byly to prostory Bandini, kde Bridge Publications poprvé instalovala digitální tisk. V roce 2006 se pak oddělení digitálního tisku rozšířilo na celou výrobní fabriku.

V červnu 2009 následoval projekt obnovy a uchovávání psaných děl a přednášek pana Hubbarda a vydavatelství se dále rozšířilo, aby pokrylo rostoucí poptávku. Bridge Publications se rozkládá na ploše 276 000 čtverečních stop v umělecky laděném zařízení Olimpic Boulevard v Los Angeles.

BRIDGE DNES

Dnes je Bridge Publications ve fázi, kdy nejnovější výrobní haly špičkové kvality, oceněné mnoha oceněními, plně automatizované distribuční centrum a administrativní kanceláře dohlížející na propagaci, marketing a prodej děl L. Ron Hubbarda pokrývají poptávku po jeho dílech.