Ciste-telo-cista-mysel (1)ČISTÉ TĚLO, ČISTÁ MYSL

ÚČINNÝ PURIFIKAČNÍ PROGRAM

Kniha Čisté tělo, čistá mysl od L. Ron Hubbarda poskytuje podrobný popis Purifikačního programu, čistě přírodního programu zaměřeného na odstranění nahromaděných zbytků drog, léků a toxických látek z vašeho těla a osvobození od jejich negativních vlivů na vaše tělo, mysl a ducha.

REFERENCE

“Fyzicky se cítím mladší. Mám více energie a jsem mnohem otevřenější a šťastný. Když jsem začínal Purifikační program, mnoho věcí mě jakoby stěhovali "dole". Bylo to jako všudepřítomná mlha. Teď jsem od toho oddělen. Také jsem zvykl mít svírání žaludku spojené s negativními myšlenkami a teď jsou pryč. Mám lepší náladu než kdykoliv předtím a jsem mnohem klidnější." —Robbie S


"Toxiny, o kterých jsem ani nevěděla, vycházeli během purifikace programu z mého těla ven. Dokonce ještě i make-up vycházel z pórů mé pokožky. Také jsem byla překvapená množstvím záření, kterému jsem byla v životě vystavena a které se během programu vyplavilo. Negativní emoce pocházející z toxinů se během programu nadobro ztratili. V těle jsem měla také uložený alkohol, který mě na denní bázi ovlivňoval a který tam již není. Službu, kterou jsem dostala během programu byla neuvěřitelná. Nyní pociťuji, že moje budoucnost je extrémně jasná a jsem za to velmi vděčná." —Alica K, Herečka

VÍCE O KNIZE ČISTÉ TĚLO, ČISTÁ MYSL

ciste-telo-cista-mysel-otvorena

Cítíte se méně živý a čilý než jste byli v minulosti? Unavený a vyšťavený bez zjevného důvodu? Otupělý nebo dokonce bez života? New York Times Bestseller Čisté tělo, čistá mysl, nabízí řešení.

Pravdou je, že náš svět je zaplaven toxickými látkami: pouličními a farmaceutickými drogami, nečistotami, domácími chemikáliemi, konzervačními látkami a tak dále a tak dále. Tyto látky mohou být uloženy ve vašem těle celá léta, otupovat vaše smysly, snižovat vaši schopnost jasně myslet a co je nejhorší, bránit jakémukoli zlepšení v duševní a duchovní oblasti.

Kniha Čisté tělo, čistá mysl od L. Ron Hubbarda poskytuje podrobný popis Purifikačního programu, čistě přírodního programu zaměřeného na odstranění nahromaděných zbytků drog, léků a toxických látek z vašeho těla a osvobození od jejich negativních vlivů na vaše tělo, mysl a ducha.

VÁŠ PRVNÍ KROK

purif-rundown

Stovky tisíc lidí po celém světě a ze všech oblastí života hlásí z tohoto programu výsledky, které jim mění život, včetně:

  • Schopnost myslet jasně
  • Zvýšená energie, nadšení a vitalita
  • Vyšší mentální ostražitost a schopnost soustředit se
  • Dramaticky zvýšené zdraví a štěstí
  • Pozitivnější přístup k životu
  • Zlepšená duševní pohoda

Objevte sami pro sebe zázrak Purifikačního programu s knihou Čisté tělo, čistá mysl od L. Ron Hubbarda.

Získejte svou knihu dnes, protože je to váš první krok k jasnějšímu myšlení. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

arrow
OBJEDNAT KNIHUVYUŽITE DNES DOPRAVU ZDARMA